Bize haber verin

Siparişiniz elinize ulaştığında bir sorun olduğunu fark ederseniz hemen (teslimattan sonraki 7 iş günü içerisinde) Whatsapp müşteri destek numaramızdan (+90 553 414 70 73) veya sipariş numaranız ile iletişim formumuzu doldurarak bize yazılı olarak bildirin. Sipariş numaranızı sipariş onay e-postasında bulabilirsiniz.

Hatamızı düzeltelim 

Üretim sürecinde bir hata yaptıysak, siparişinizi yeniden üreterek ücretsiz olarak ve standart üretim süremiz içinde size göndeririz.

14 günlük İade Politikası

Diğer durumlar içinse, 14 günlük iade politikası sunuyoruz. Siparişinizden tamamen memnun kalmazsanız değişim veya mağaza kredisi için 14 gün içerisinde bize geri gönderebilirsiniz. 

Kargo ücretleri

Lütfen, nakliye veya kargo masraflarını çift yönlü karşılamanız gerekeceğini ve mağaza kredisi veya değişime hak kazanmak için tüm öğelerin orijinal hallerinde ambalajlarıyla birlikte iade edilmesi gerektiğini unutmayın.

Anlaşmalı kargo firması

İadesini yapmak istediğiniz ürünlerin mutlak sürette orijinal faturası veya tarafınızdan iade faturası ile gönderilmelidir. Ürünler orijinal kutusunda ambalajı bozulmamış tekrar satılabilir olmalıdır Orijinal ambalajı bozulmuş koli üzerine kargo etiketi yapıştırılmış koli bandı ile bantlanmış, başka kullanıcıya satılabilirliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.

İade edeceğiniz ürünleri mutlaka anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile bize gönderebilirsiniz.

İadesi yapılaman siparişler

Özelleştirilmiş ürünler nihaidir ve iade veya mağaza kredisi için uygun değildir. Kişiye özel ürünlerde iade veya iptal süreci işletilmemektedir.

Nakliyeden kaynaklanan hasarlar

En Kolay Reklam tüm gönderileriniz için Yurtiçi Kargo ile çalışmaktadır. Siparişinizin hasarlı gelmesi durumunda lütfen ilgili kargo firması ile iletişime geçiniz. Ürününüzü teslim aldığınızda kontrol etmeniz ve kargo görevlisinin yanında paketi açmanız önemlidir. Hasar durumunda da kargo görevlisine tutanak tutturmanız hasar tazmin süreci için olmazsa olmazdır.

İstisnalar

Kurulum veya ek değişiklikler de dahil olmak üzere, ürünü başarıyla teslim aldıktan sonra meydana gelen sorunlar iade politikamız kapsamında değildir.

İade adresi

En Kolay Reklam İade – {SİPARİŞ NUMARANIZ}

Güneşliyolu Cad. İkebana sitesi H Blok No:20 Yenibosna İstanbul